ось такі вони херсонські волонтери |
Тому вони запрошують українські організації та установи, які мають успішний досвід реалізації волонтерських програм поділитись цим досвідом. Для цього необхідно надіслати рецепт успіху у такому форматі:
Назва волонтерської програми
Фотографія, яка ілюструє реалізацію волонтерської програми
Історія появи волонтерської програми (не більше 500 символів) – опис процесу народження ідеї волонтерської програми та її розробки
Інгредієнти (не більше 500 символів) – опис залучених волонтерів, а також тих, хто керував волонтерською програмою та у різний спосіб підтримав її реалізацію
Спосіб приготування (не більше 1000 символів) – опис втілення волонтерської програми в життя: як правильно поєднати інгредієнти, щоби досягнути бажаного результату, а також обов’язково вкажіть ті «граблі», на які не варто наступати.
Контакти шеф-кухаря – електронна адреса та телефон менеджера волонтерської програми.
Рецепти успіху слід надсилати до 30 вересня 2013 року на адресу info@volunteering.org.ua з темою «Рецепт успіху».
Обрані рецепти успіху увійдуть до третього видання посібника з менеджменту волонтерських програм, який вийде у грудні 2013.
Усі автори рецептів успіху отримають від Центру волонтеріату «Добра Воля» примірник посібника у подарунок. Крім того, обрані рецепти успіху будуть опубліковані на сайті Центру волонтеріату «Добра Воля» та на порталі ГУРТ.
Читайте приклади рецептів успіху тут.
Джерело: Гурт