Виставка “Херсонщина — це Україна”

У Києві від 20 до 30 грудня 2022 року можна відвідати виставку благодійного мистецького проєкту “Херсонщина – це Україна” (Будинок Художника, Львівська площа, 1-2 поверх). Це 6 виставка в Україні. Кошти з продажу — на ЗСУ, а саме на 58 мотострілецьку бригаду, і на відбудову культурних пам’яток деокупованих територій. Запрошуємо відвідати виставку і насолодитися красою живопису. У проєкті взяли участь більш як 50 художників і понад 120 картин. Частина картин вже продана, але більшість найкращих робіт ще можна придбати як картину або принт на предметі.

Мета програми «Херсонщина – це Україна»: Надати підтримку окупованим регіонам у неоголошеній війні росії з Україною. Через мистецькі заходи, продаж творів митців і товарів з принтами ми збираємо кошти на відбудову культурних пам’яток і підтримку ЗСУ у звільненні півдня України від російської навали.

ПРО ПРОЄКТ

«Херсонщина – це Україна» є персональним вкладом кожного з нас в деокупацію нашої Батьківщини. Це мистецька програма за участі художників і ілюстраторів України, а також всіх охочих. Цим проєктом ми говоримо тим, хто тимчасово залишається в окупації: «Тримайтеся, ми разом з вами, думаємо про вас, робимо все можливе, щоб допомогти!»

Сьогодні увага України й усього цивілізованого світу прикута до Херсонщини – це трагедія окупованої території. Ми очікуємо, що після піврічної окупації українська армія відвоює цю територію, де її дуже чекають. Усі, хто виїхав з окупованої території, а також ті, хто не зміг цього зробити, мріють тільки про одне – знову жити в українській Херсонщині.

Сьогодні це питання майбутнього нашого регіону. Кожен день, який рашисти залишаються на українській землі – це місяці майбутньої психологічної реабілітації ВПО і тих, хто залишився на окупованій території. Це десятки та сотні культурних цінностей, які зруйнують окупанти, та тисячі домівок, в яких не зможуть жити їхні власники.

ВСІ КОШТИ З ПРОДАЖУ КАРТИН І ТОВАРІВ ІЗ ПРИНТАМИ ЗАРАЗ ПЕРЕРАХОВУЮТЬСЯ ЗСУ. ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ МИ СПРЯМУЄМО ГРОШІ НА ВІДБУДОВУ ЗРУЙНОВАНИХ КУЛЬТУРНИХ ПАМ’ЯТОК ПІВДНЯ УКРАЇНИ. ПРОЄКТ БЕЗСТРОКОВИЙ.

Проєкт почався 24 серпня 2022 року з артрезиденції в Умані, куди були запрошені 20 художників для створення основної колекції картин. Вони написали 60 робіт, котрі стали пересувною виставкою. З кожним містом місцеві митці додають свої роботи і висилають поштою аби підтримати окуповані території й наші Збройні Сили України.

Виставки за 2022 рік пройшли у таких містах як Умань, Кривий Ріг, Одеса, Львів, Івано-Франківськ і Київ. У 2023 році заплановані виставки у містах Тернопіль, Хмельницький і вивіз для остаточного аукціону за кордон у країни Європи.

Організатори щиро вдячні за підтримку проєкту та організацію виставок на місцях партнерів і людей!

Проєкт уже підтримали:

– Український культурний фонд

– Національна спілка художників України

– Херсонська обласна воєнна адміністрація

– Уманська міська рада

– Національний дендрологічний парк «Софіївка», м. Умань

– Херсонський державний університет

– Уманський педагогічний університет

– Олександр Яковлев, міський голова м. Скадовськ

– Валерія Велика, голова ГО «Світ очима художників» – партнер артрезиденції

– Сергій Шандра, ГО “Уманське творче об’єднання «АРТ-УМАНЬ» – партнер в Умані

– Людмила Удовиченко, ГО «MIRA» – партнер в Одесі

– Львівська обласна воєнна адміністрація і Роман Білявський – партнер у Львові і виставках на західній Україні

– Івано-Франківська міська адміністрація

– “НГО Хаб Херсон”, м. Івано-Франківськ

– ГО «Міжнародне мистецьке об’єднання «Civitas Leopolis»

– ГО «Центр промоції культурного та соціального розвитку в Україні»

– ГО «Центр сприяння та розвитку міжнародних проєктів ЮНЕСКО в Україні»

– ГО Ротарі-Клуб «Львів»

– ГО «Ротарі-Клуб Івано – Франківськ»

– NGO «Art Photographic Association of Ukraine» / APAU /

– ГО «Мистецько-культурне об`єднання Арт-Спектр»

– ГО «Амброзія 21»

– ГО «Покутські ініціативи»

– Петр Комар, начальник Західної філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот”», м. Львів.

Організатори програми: Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад, Благодійний фонд «Це Крафт»».

КОНТАКТИ:

Телефон для уточнень щодо участі у всіх ініціативах проєкту: 095-946-01-58, голова правління БО БФ «Це Крафт». Телефон для потенційних партнерів і меценатів проєкту: 050-318-16-81, голова правління ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднан

Матеріал взято з сайту Громадський простір