НГО

Створена у квітні 1993 р. Вважається найстарішою молодіжною організацією незалежної України.
Головні напрямки діяльності - молодіжна політика, права дитини, гендерний баланс, соціальний захист дитини.
Лідери: Ольга Жукова, Наталя ЧермошенцеваПричорноморський центр політичних та соціальних досліджень

Створена у 1996 р., як Асоціація молодих херсонських політиків та поолітологів. У грудні 2006 р. була перетворена на Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень.
Головним завданням Центру є вивчення найбільш проблемних питань розвитку регіону та розробка пропозицій щодо їх вирішення.
Проведення моніторингів, громадських експертиз місцевих нормативних актів, цільових програм, розробка пропозицій щодо їх вдосконалення, розробка та впровадження власних нормативно-правових актів.
Керівник Олександр Мошнягул


 

 Херсонська обласна організація Комітету виборців України

Установчі збори Херсонської обласної організації КВУ відбулися в листопаді 1997 р., хоча перші позапартійні Комітети виборців з'явилися на Херсонщині в лютому 1994 р. 
Це позапартійна громадська організація, яка займається організацією незалежного спостереження за виборами, сприянням дотримання демократичних стандартів проведення виборів, моніторингом депутатської діяльності, інформуванням про роботу депутатів, наданням безкоштовної правової допомоги соціально незахищеним верствам населення, проведенням опитування громадської думки та аналітичних досліджень, розробкою рекомендацій місцевій владі
Керівник організації Дементій Бєлий Центр молодіжних ініціатив "Тотем"

Херсонський міський Центр молодіжних ініціатив "ТОТЕМ". Засновників та членів об'єднує розуміння необхідності постійної та цілеспрямованої роботи з молоддю, підтримки раціональних молодіжних ініціатив, пропозицій та проектів, бажання сприяти соціальному та культурному прогресу у суспільстві.
Центр "ТОТЕМ" як об'єднання прогресивної молоді утворився у 1996 році. Як молодіжна громадська організація, зареєстрований 31 серпня 1999 року.
Місія: Сприяння найбільш повній самореалізації молодих людей в суспільстві, що передбачає як формування активної громадянської позиції, так і особистісний розвиток.

Виконавчий директор Олена Афанасьєва 

Херсонська міська громадська організація "Розвиток"

створена в липні 2001 року. У її склад увійшли представники науки, бізнесу, студентства і просто звичайні пересічні громадяни. Мета - залучення на службу місту інтелектуальний потенціал, розширення участі городян і громадських організацій у процесі прийняття рішень щодо розвитку міста, сприяти розбудові громадянського суспільства.
Основні напрямки діяльності організації:
Сприяння економічному та науково-технічному розвитку міста та регіону, розвиток місцевого самоврядування, ефективної інформаційної взаємодії між владою і громадою, сприяння розвитку дітей та молоді
Керівник Ганна Парфьонова

 

Херсонський обласний благодійний фонд "Захист"

Створений у березні 2003 р.  групою активістів неурядових організацій та представниками місцевого бізнесу, які стоять на позиціях соціальної відповідальності.
Головною метою Фонду є здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства. Діяльність фонду націлена на вирішення проблем, які не під силу уповноваженим органам влади внаслідок  «бідності» місцевих бюджетів.
Головні напрямки: збір коштів на благодійні цілі, підтримки соціальних ініціатив, діяльність у якості фонду громади міста.
Керівник Лариса Польська


Жіночий клуб "Ініціатива"

Створений у 2003 р., зареєстрований у липні 2004 р. Мета - об'єднання українських жінок Херсона для відродження демократичного жіночого руху, національних ідеалів і духовної культури, виховання нової генерації української молоді, шляхом святкування національних та християнських свят,  матеріальна допомога малозабезпеченим; стипендіальна підтримка обдарованим учням та студентам; юридична допомога жінкам, просвітницька робота, спрямована на відродження імен видатних педагогів та діячів української культури, які працювали в місті та області. Гуманітарна допомога, опіка над дітьми, дитячими майданчиками і спортивними закладами.
Керівник клубу Зоя Бережна


Центр исследования южноукраинского пограничья

Аналитический центр. Директор Центра исследований Южно-украинского Пограничья: Коробов Владимир Кузьмич
Адрес:
Бериславское шоссе, 24; Херсонский Национальный Технический Университет, к. 313 (1)
г. Херсон, 73008, Украина
Телефон:     +38-0552-444-047; +38-0552-32-69-33.

Комментарии