Публічна дискусія #ВиборчаРеформаChallenge


22.03 об 11:30 в прес-клубі «Новий День» (вул. Преображенська, 26) відбудеться публічна дискусія «#ВиборчаРеформаChallenge», Захід організовує Громадянська мережа ОПОРА спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES).

Попри те, що парламентські політичні сили, Президент, Уряд неодноразово підкреслювали необхідність впровадження пропорційної системи з відкритими списками, відповідні положення досі не реалізовані. Бездіяльність Верховної Ради та парламентських фракцій у сфері виборчої реформи ставить під сумнів щирість намірів політичних еліт в цілому. Парламентська Асамблея Ради Європи вкотре закликала до прийняття єдиного виборчого Кодексу та пропорційної виборчої системи, як одного з ключових індикаторів спроможності країни до реформ. Неурядові організації в черговий раз закликають парламент до прискорення реформування виборчого законодавства та проводитимуть фахові консультації з місцевими політичними групами, експертами, організаторами виборчого процесу. Результати обговорень будуть систематизовані та надані на розгляд робочій групі з реформування виборчого законодавства, керівництву ВРУ, лідерам фракцій та народним депутатам.
У дискусії візьмуть участь:
Ольга Айвазовська, координаторка виборчих та парламентських програм Громадянської мережі ОПОРА;
Денис Ковриженко, старший радник з юридичних питань IFES;
Захід відбудеться об 11:30 в прес-клубі «Новий День» м. Херсон, вул. Преображенська, 26.
Запрошуються до участі у дискусії народні депутати, представники органів місцевого самоврядування, політичних партій, громадських організацій та журналісти.
За коментарями звертайтесь:
Білий Станіслав, 050 039 1192

Комментарии