При облдержадмінітрації буде нова громадська рада


Повідомлення Ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради при обласній державній адміністрації

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Херсонській обласній державній адміністрації відбудуться 25 червня 2014 року за адресою проспект Ушакова, 47 (4 поверх, актовий зал) об 11.00.

Громадська рада при обласній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства). До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.
Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:
- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом 2012 - 2013 років в паперовому та електронному вигляді.
Документи приймаються ініціативною групою до 16 червня 2014 року включно (крім п’ятниць, вихідних та святкових днів) з 14.00 до 16.30, за адресою пл. Свободи, 1, кабінет 412.

Голова ініціативної групи - Гурківський Валерій Васильович, тел. 050 3901377.
Відповідальна особа – Дмитрієв Олексій Маратович, e-mail: proekt-uvp@ukr.net,   тел. 26 33 18.

Зразки заяви для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при обласній державній адміністрації та додатків до неї скачати можна тут:


Комментарии