Наступного тижня громадським організаціям розкажуть як правильно подати заявку на грант до Представництва ЄС

Представництво ЄС проведе інформаційну зустріч, присвячену конкурсу проектів для організацій громадянського суспільства та місцевих органів влади в Україні

В четвер, 23 травня 2013 року Представництво Європейcького Союзу в Україні проведе інформаційну зустріч, аби представити наступний конкурс проектів та відповісти на питання щодо нього

"Фонд розвитку громадянського суспільства в країнах-сусідах ЄC 2012 та програма "Недержавні стркутури і місцеві органи влади 2012-2013, Проекти в країнах-партнерах – Україна", номер конкурсу проектів EuropeAid/134433/L/A!CT/UA; кінцевий термін для подання концепцій проектних пропозицій – 17 червня 2013 року.

До участі в інформаційній зустрічі запрошуються всі зацікавалені потенційні заявники.

Інформаційна зустріч відбудеться у бізнес-залі "Альтіус" в Національному спортивному комплексі "Олімпійський" за адресою: м. Київ, вул. Червоноармійська, 55 з 11:00 до 13:00.

Попередня реєстрація для участі в інформаційній зустрічі є обов'язковою. Бажаючих взяти участь в інформаційній зустрічі просимо повідомити організаторів до кінця робочого дня 21 травня 2013 року електронною поштою на адресу registration@keycommunications.ua або за телефоном +380 44 599 0195.

Детальну інформацію про конкурс проектів можна знайти в розділі "Можливості фінансування" на вебсайті Представництва ЄС в Україні.

Джерело : Delegation Ukraine EU News

Комментарии